Ke každé objednávce od nás obdržíte dárek. Při nákupu nad 1.000,- DOPRAVA ZDARMA.

Slon Jaspis obrázkový 30x50 mm - Slon z přírodního kamene #3

279 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slon z přírodního kamene - jaspis obrázkový 30x50 mm

Slon z jaspisu obrázkového zlepšuje organizační schopnosti, a dává nám pocit úplnosti. Dokáže vnést do života radost tím, že snižuje stres v našem těle a dodává mu pozitivní energii. Při nerozhodných situacích pomalu ale jistě vyjasňuje vyhlídky do budoucna. Sjednocuje všechny aspekty života a harmonizuje všechny čakry.  

Jaspis je kamenem mnoha podob. Avšak oproti jeho krásnému vzhledu, jeho síla nezbývá zahanbená. Mohli bychom napsat, že v malém polodrahokamu se nachází obrovská síla a energie, která nám dokáže pozitivně pomáhat.

Buďte odvážný, vytrvalý a trpělivý Jaspis je odrůda chalcedónu a je jedním z nejstarších známých drahých kamenů. Již v minulosti ho lidé věděli využívat ve svůj prospěch. Využívali ho jako ochránce proti nočním rizikům.

Polodrahokam Jaspis je nositelem pozitivní vitální energie. Jeho zemité barvy aktivují vůli, odvahu a vytrvalost. Silné vibrace vedou naše jednání k nezištnosti, soucitu, skromnosti, pochopení a trpělivosti. Nositeli jaspisu nabízí oporu ve stresových situacích, přináší klid. Podporuje naši touhu konat dobro.

Bude Vám zaslán konkrétní kus z fotografie

Doplňkové parametry

Kategorie: Figurky a Tvary z drahých kamenů
Druh: Jaspis
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: