Krystaly vhodné pro výrobu harmonizující vody

Voda je bezpochyby velmi důležitou součástí našeho organismu. Přináší tělu zdraví, harmonii, čistotu a dokonce je možné její účinky ještě více podpořit.

Blahodárná harmonizující voda

Pokud se podíváme na naše lidské tělo, tak obsahuje neuvěřitelných více jak 80 % vody a neustále probíhá proces výměny. Pokud je jí nedostatečné množství, tak se aktivita sníží, což rozhodně není nijak příznivý krok. Proto je dobré dodržovat dostatečný pitný režim. A co ještě můžete výrazně ovlivnit, to je, když tělu dodáte vodu, která bude nabitá vibracemi, které jsou rovněž pro tělu velmi důležité. Tudíž podstatou je pít nejen dostatečné množství, ale také kvalitní vody. Není žádným tajemstvím, že již naši předkové vkládali do vody různé drahé kameny, aby vodu harmonizovali a tím dodali tělu vše podstatné, co potřebuje pro zdravou podporu a vyrovnanou psychiku.

A jak získat takovou harmonizující vodu není rozhodně těžké. Stačí vzít karafu s vodou a přes noc do ní vložit vhodné krystaly, které budou odpovídat přesně vašim potřebám. Samozřejmě je nutné vybírat pouze krystaly vhodné pro výrobu harmonizující vody.

Kameny s léčivým zaměřením

Žádný kámen nemůže nahradit lékařskou péči, ale přece jenom, kdo věří v jejich působení, tak může v nich nalézt hotový poklad. Každý z nich má totiž jiné poselství a tak je třeba se zaměřit na takové kameny, které budou odpovídat vašim potřebám. Mnohdy se může jednat i o kombinaci několika druhů.

Některé příklady, které vás mohou povzbudit

  • Selenit – dodává inspiraci, posiluje nervovou soustavu, ideální pro ženy, které prodělávají klimakterium atd.
  • Jadeit – velký pomocník při úzkostných stavech, posiluje sebevědomí a údajně se jedná o kámen štěstí. Samozřejmě to není jediné jeho poselství, které může předat čisté vodě.
  • Avanturin – ideální na deprese, přináší radost, dodá odvahu a vyrovnanost. Prospívá celkově imunitnímu systému.
  • Citrín – údajně kámen prosperity a štěstí, což je samozřejmě vždy vítáno. Říká se, že dokonce působí velmi příznivě na močový měchýř a zatočí i s infekcí ledvin.

Je mnoho dalších vzácných kamenů, které se mohou použít na harmonizující vodu, která následně příznivě ovlivní lidský organismus.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení