Andělé z drahých kamenů

Sošky andělů z drahých kamenů jsou figurky, které slouží jako dekorace, ale také symbolizují ochranu. Zajistí vám ochranu před špatnými vlivy z okolního světa, ale i z toho vnitřního. Symbolika andělů z drahých kamenů je velká. Povedou vás po vaší cestě životem a budou vás správně směřovat. Pro věčné hledače osvícení se stanou andělé z drahých kovů symbolem naděje.

Řídit se můžete podle barvy andělů a významu každého drahého kamene či podle jmen andělů. Doporučujeme umístit anděla blízko postele pro klidný spánek či ho využít jako talisman, který vás bude ochraňovat při cestě autem nebo po celou dobu.

Nejprodávanější

Anděl Křišťál 100x60 mm - Anděl z přírodního kamene 10 cm #36
 
999 Kč
Anděl Avanturin 100x60 mm - Anděl z přírodního kamene 10 cm #35
 
929 Kč
Anděl Lapis Lazuli 100x60 mm - Anděl z přírodního kamene 10 cm #34
 
929 Kč
4 položek celkem
Anděl Křišťál 100x60 mm - Anděl z přírodního kamene 10 cm #36
999 Kč
Kód: 50358
Anděl Křišťál 50x30 mm - Anděl z přírodního kamene #24
269 Kč
Kód: 46862
Anděl Křišťál 40x25 mm - Anděl z přírodního kamene #11
169 Kč
Kód: 21774
Anděl Křišťál 75x45 mm - Anděl z přírodního kamene #16
789 Kč
Kód: 9607

Síla každého anděla z drahých kamenů bude přesně taková, jakou do něj vložíte VY! Abychom vám výběr usnadnili, můžete volit z:

Anděl z drahého kamene opalit – anděl, který vám přinese štěstí, odhalí vaši vnitřní krásu a přinese mnoho mystických zážitků. Je to karmický kámen, který dokáže pohlcovat špatné energie. Anděl z drahého kamene opalit vám pomůže nalézt sebe sama a nasměruje vás k vašem skrytým dovednostem a sebedůvěře.

Anděl z drahého kamene růženín – symbolizuje uzdravování, lásku a krásu. Anděl vám pomůže přijmout se taková jaká jste a podpoří sebelásku. Učí trpělivosti při řešení problémů a dává sílu odpouštět. Pomůže vám vytvořit harmonii v životě a zejména ve vztazích, které k němu vždy patří.

Anděl z drahého kamene jaspis – Pokud potřebujete ochranu, ale také překonat náročné stresové období. Pomáhá vám najít klid a emocionální a duševní vyrovnanost v životě. Je vhodný také pro detoxikaci organismu, jelikož umí čistit střeva, ledviny, játra i žlučník. Významně harmonizuje celý prostor.

Anděl z drahého kamene tyrkenit – Máte příliš aktivní mysl a nemůžete spát? Dejte si vedle postele anděla z drahého kamene tyrkenit, který uklidní vaši mysl a pomůže vám lépe spát. Napomáhá spojení s vyššími duchovními dimenzemi a při práci s minulými životy, během které vás bude ochraňovat.

Anděl záhněda je prvotřídním uzemňovacím kamenem, anděl křišťál je mistrem léčitelem, zatímco anděl fluorid je obdařený ochrannou mocí. Anděl ametyst vyjadřuje pravou ryzí lásku a anděl avanturín vám dodá odvahu a radost v životě. A anděl z tygřího oka v sobě ukrývá moc země a slunce.