Naděje K19 - Doplněk z bylin pro podporu potence 250ml #23 | Naděje

Kód: 31197
Výprodej
559 Kč / ks 462 Kč bez DPH 224 Kč / 100 ml
IHNED k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cílem této kúry je dodání energie, posílení potence, zklidnění a revitalizace organismu. Kúra podporuje sexuální touhu a výkonnost.

 

Kúra obsahuje

  • Leuzea - Maralí kořen (T24)
  • Sekvoj (P43)
  • Kotvičník (T19)
  • Březové jehnědy (P3)
  • Dub (P12)

 

Užívání kúry

Současně užívat tinktury kotvičník, maralí kořen, březové jehnědy, po využití tinktury březových jehněd vezmete místo ní lahvičku dubu a pokračujete v užívání s kotvičníkem a maralím kořenem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití dubu vezmete nakonec sekvoj a vše doužívat. 

Po skončení poslední lahvičky lze kúru zopakovat.

Leuzea /Maralí kořen/ - tinktura z byliny

Tinktura z byliny Leuzea, neboli Maralí kořen. Posilování tělních funkcí, tonizace organismu, příznivý vliv na imunitu, kardiovaskulární systém, stimulace duševních schopností, posílení adaptačních schopností při stresu.

Leuzea (Maralí kořen) - zajímavosti

Již první ruští osadníci zjistili, že jeleni maralové na podzim vykopávají kořeny této rostliny a s chutí je požírají. Mezi Altajci se traduje, že pomáhá udržovat zdravý organismus a omlazuje. Leuzea saflorová je víceletá bylina, která připomíná náš bodlák s pěkným světle fialovým květenstvím. Zpracovávají se hlavně kořeny, které obsahují ekdysteroidy, silice, třísloviny, kumariny, flavonoidy, alkaloidy.

Prakticky důležité jsou zejména seskviterpenické laktony, které jsou prokazatelně biologicky aktivní. Používá se v různé formě, často jako nálev, ale silnější účinky má tinktura. Leuzea prokazuje tonizační a imunostimulační účinky podobné ženšenu. Povzbuzuje mentální aktivitu, stimuluje životní procesy, pomáhá v adaptaci organismu na stres. Příznivě ovlivňuje činnost srdce a cév.

Sekvoj - tinktura z pupenů

Tinktura z pupenů sekvoje. Stále šířeji využívaná v gerontologické péči.

Zajímavosti o sekvoji

Sekvoje jsou nejmohutnějšími stromy vůbec, často s výškou přesahující 100 m, nacházející se hlavně v Kalifornii a na severu Ameriky. V evropských kulturách dosahuje výšky kolem 50 m. Pěstuje se hlavně pro kvalitní dřevo, které se cení pro svůj vzhled a pro trvanlivost. V Evropě se v parcích vysazuje jako okrasný strom. Koncové části větviček se zpracovávají na pupenovou tinkturu, která obsahuje velké množství nerostných látek, potřebných pro svaly, šlachy a kosti. Sekvoj je stále šířeji využívaná v gerontologické péči.

Kotvičník pozemní - tinktura z byliny

Tinktura z byliny kotvičník pozemní. Povzbuzení sexuální touhy a schopnosti, imunita, čištění krve, podpora srdce a cév, zklidnění nervové soustavy, příznivé působení na dásně a pokožku.

Zajímavosti o kotvičníku

Je to jednoletá nenápadná poléhavá rostlina, která roste na rumištích, pastvinách, podél cest na jihu Ruska, na Kavkazu, ve Střední Asii, v Číně a Indii. Celá rostlina, ale hlavně plody obsahují řadu účinných látek, např. sapogeniny, steroidní saponiny, alkaloidy, flavonoidy, vitamíny aj., nejúčinnější je však pupenová tinktura.

Kotvičník podporuje kardiovaskulární soustavu: pomáhá udržovat obsah železa v krvi, normální srážlivost krve, napomáhá jejímu čištění. Zklidňuje nervový systému, posiluje sexuální touhu a výkonnost. Tonizuje svaly, dodává energii, posiluje imunitu. Blahodárně působí na dýchací systém, kůži a dásně.

Březové jehnědy

Příznivé ovlivnění činnosti jater, ledvin, střevního traktu, podpora trávení a detoxikace organismu.

 

Zajímavosti o březových jehnědech

Bříza je jedním z nejstarších stromů severní Evropy, rozšířená je i v západní Asii. Je to vznosný, štíhlý, časně pučící strom. Již v mytologii hrály významnou roli její větvičky, neboť se věřilo, že probouzejí lásku. V keltských kulturách bříza symbolizuje růst, obnovu, stabilitu, zasvěcení a přizpůsobivost, protože je vysoce adaptabilní a je schopná růstu i v nepříznivých podmínkách okolního prostředí. Důkazem její přizpůsobivosti je rychlá schopnost znovu osídlit plochy poškozené lesními požáry, či paseky. U severských národů jsou březové pupeny symbolem obnovení životní síly, v Rusku je považována za základ zdraví a je hojně užívána jako tradiční elixír života bohatý na minerály. Pro podpůrné účely se kromě listu a pupenu, které obsahují flavonoidy, triterpeny a fenolkarboxylové kyseliny, používají i jehnědy jako zdroj nutričně vysoce hodnotného pylu.

Charakteristickými obsahovými látkami pro jehnědy kromě již zmíněných jsou bílkoviny, karoteny (z beta-karotenu je v těle vytvářen vitamin A) a stopové prvky draslík, vápník, hořčík a mangan. Z vitaminů je významný obsah kyseliny askorbové. V některých zemích se jehnědy používají ke konzumaci buď v syrovém stavu, nebo se přidávají do polévek či dušených pokrmů a slouží též k přípravě čaje. Bříza podporuje činnost jater, ledvin a střevního traktu, posiluje detoxikační procesy v těle. Usnadňuje trávení, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu.

Dub letní - tinktura z pupenů

Tinktura z pupenů dubu letního. Zvlhčování sliznic úst a krku, pozitivní působení na zdraví a vzhled pokožky.

 

Zajímavosti o dubu letním

Dub letní je statný strom s charakteristickými plody - žaludy. Jeho výskyt je běžný od nížin až do podhůří. Dub je v mnoha kulturách posvátným stromem, je považován za krále lesa, symbol síly a tvrdosti a má bohatou historickou i kulturní minulost. Pro svůj majestátní vzrůst a úctyhodné stáří je dub u některých národů dodnes symbolem státnosti. Pro své pozitivní účinky na lidský organismus byla odedávna využívána zejména jeho kůra z mladých větví, která je bohatá na třísloviny, katechiny, hořčiny, flavonové glykosidy a jiné cenné látky. V novější době se pro své obsahové látky vysoce hodnotí pupeny, z nichž se vyrábí účinná tinktura. Dub působí blahodárně na krk, zvlhčuje sliznice v ústní dutině a v krku. Pomáhá zlepšovat kvalitu a vzhled pokožky.

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: