Logo
Po - Ne: 09.00 - 18.00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 

  1. Úvod
  2. i9 informovaná láhev
  3. i9 informovaná láhev 4. čakra - Harmonie - zelená

i9 informovaná láhev 4. čakra - Harmonie - zelená

LÁSKA, ROVNOVÁHA SRDCE, ROVNOVÁHA, VZTAHY, LÁSKA, PŘIJETÍ, SEBEKONTROLA, SOUCIT, ODPUŠTĚNÍ, RŮST   Anáhata čakra neboli centrální čakra souvisí s thy... celý popis
Dostupnost
Vyprodáno
Běžná cena
1 250,00 Kč
Nejsme plátci DPH
999,00 Kč
Momentálně není k dispozici
Kompletní specifikace

LÁSKA, ROVNOVÁHA SRDCE, ROVNOVÁHA, VZTAHY, LÁSKA, PŘIJETÍ, SEBEKONTROLA, SOUCIT, ODPUŠTĚNÍ, RŮST

 

Anáhata čakra neboli centrální čakra souvisí s thymusem, který se nachází v hrudníku. Zelená barva podporuje celkovou pohodu, vnitřní harmonii a pomáhá relaxaci mysli a svalů. Je spojována se srdeční čakrou, protože se nachází v její těsné blízkosti. To je důvod, proč v klasické indické literature se tyto dvě čakry spojují. Toto místo je též známé jako centrum lásky a sebelásky.

 

ZELENÁ - barva čtvrté srdeční čakry - LÁSKA, ROVNOVÁHA

 

Uklidňuje a hramonizuje nervovou soustavu. Jako barva srdeční čakry napomáhá k tvoření, proto taky platí, že umění je zhmotněná láska. Povzbuzuje přátelství, lásku a sounáležitost k okolí. Učí nás umět se odevzdat.

 

PODPORUJE: vnímání krásy, má vliv na city, lásku, zlepšue lidské vztahy, je barvou prosperity.

 

FYZICKÁ ROVINA - posiluje funkcí orgánů: horní část zad, srdce, hrudník, dolní část plic, ruce, krevní oběh, krev; žláza: brzlík

 

POMÁHÁ PŘI PROBLÉMECH: s pocitem nepřijetí, vyčlenění, při celkové nepohodě, negativitě, napětí a nespavosti.

  • Objem: 650 ml
  • Výška: 26 cm
  • Průměr (max): 8,5 cm
  • Průměr ve středu: 6 mm
  • Hmotnost – prázdná: 0,52 kg
  • Hmotnost – plná: 1,17 kg

 

i9 informovaná láhev je výsledkem celoživotní práce pana Poznika a jeho týmu, který se 30 let věnuje zkvalitňováním vody. Za své práce získali přes 90 světových ocenění. Funguje na stejné bázi, jak zdokumentoval japonský vědec Masaru Emoto - že struktura vody je ovlivnitelná informací (energií). Informace jsou zde uložené v tzv. čipu, který v sobě nese přes 2.000 různých manter, přání a pozitivních informací. Ty pak předává i vodě v láhvi a po 3 hodinách dochází k maximální změně struktury u vody v láhvi. Takto to změřil a certifikát vydal nezávyslý Elektrofotonický instititut v Berlíně. Dle jeho měření dochází po pravidelném pití ke zvýšení energetického pole člověka (aury) o 12% a ke snížení stresu o 25% . Láhve dodáváme v barvách čaker - ta, která se Vám zalíbí jako první je ta správná volba.

Zboží zařazeno v kategoriích