Logo
Po - Ne: 09.00 - 18.00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 

  1. Úvod
  2. i9 informovaná láhev
  3. i9 informovaná láhev 2. čakra - Inspirace - oranžová

i9 informovaná láhev 2. čakra - Inspirace - oranžová

EMOCE, TOUHY HARMONIE, POCITY,  DŮVĚRNOST, ROZMNOŽOVÁNÍ, POLARITA, SMYSLNOST, ŽENSKÁ SEXUALITA, SEBEDŮVĚRA, DRUŽNOST, SVOBODA, KREATIVITA   Oranžovou... celý popis
Dostupnost
Vyprodáno
Běžná cena
1 250,00 Kč
Nejsme plátci DPH
1 250,00 Kč
Momentálně není k dispozici
Kompletní specifikace

EMOCE, TOUHY HARMONIE, POCITY,  DŮVĚRNOST, ROZMNOŽOVÁNÍ, POLARITA, SMYSLNOST, ŽENSKÁ SEXUALITA, SEBEDŮVĚRA, DRUŽNOST, SVOBODA, KREATIVITA

 

Oranžovou barvou je symbolizovaná Swadhisthana čakra. Nachází se v křížové kosti a úzce souvisí s urogenitálním systémem a nadledvinami. Vliv oranžové čakry se týká vztahů, základních citových potřeb a potěšení. Je to též barva úspěchu.

 

ORANŽOVÁ - barva druhé sakrální čakry - EMOCE, TOUHY

 

Dodává životní radost a sílu. Je dobrá proti strachům, tiší pláč duše. Léčí pocity nedůvěry a sebeúcty. Pomůže překonávat depresi a těžké životní okamžiky. Je to barva moudrosti.

 

PODPORUJE: chuť do života, kreativitu a tvůrčí schopnosti, posilňuje vitalitu, má vliv na sexualitu, vyvolává radost, optimismus.

 

FYZICKÁ ROVINA - posiluje funkci orgánů: vše tekuté - krev, míza, trávicí šťávy, sperma, rozmnož. orgány, tenké střevo, ledviny a moč, měchýř: Žláza: gonády.

 

POMÁHÁ PŘI PROBLÉMECH: se strachy, úzkostmi, depresemi, nenávistí, zácpou, alergiemi, posiluje plíce a štítnou žlázu.

 

  • Objem: 650 ml
  • Výška: 26 cm
  • Průměr (max): 8,5 cm
  • Průměr ve středu: 6 mm
  • Hmotnost – prázdná: 0,52 kg
  • Hmotnost – plná: 1,17 kg

 

i9 informovaná láhev je výsledkem celoživotní práce pana Poznika a jeho týmu, který se 30 let věnuje zkvalitňováním vody. Za své práce získali přes 90 světových ocenění. Funguje na stejné bázi, jak zdokumentoval japonský vědec Masaru Emoto - že struktura vody je ovlivnitelná informací (energií). Informace jsou zde uložené v tzv. čipu, který v sobě nese přes 2.000 různých manter, přání a pozitivních informací. Ty pak předává i vodě v láhvi a po 3 hodinách dochází k maximální změně struktury u vody v láhvi. Takto to změřil a certifikát vydal nezávyslý Elektrofotonický instititut v Berlíně. Dle jeho měření dochází po pravidelném pití ke zvýšení energetického pole člověka (aury) o 12% a ke snížení stresu o 25% . Láhve dodáváme v barvách čaker - ta, která se Vám zalíbí jako první je ta správná volba.

Zboží zařazeno v kategoriích