Ke každé objednávce od nás obdržíte dárek. Při nákupu nad 1.000,- DOPRAVA ZDARMA.

Aroma lampy a vonné esence

O tom, že má vůně léčivou a uklidňující moc, věděli už naši předkové. Vyzkoušejte pozitivní vliv vonných esencí, kterou vám zprostředkuje stylová aroma lampa. Aromaterapie je známým prostředkem pro uvolnění a relaxaci nejen po náročném pracovním dni, ale doslova v každé životní situaci. Jestliže si chcete takové prostředí vychutnat, pak nemusíte chodit do žádného „aroma centra“, ale jednoduše si ho vytvoříte sami a tam, kde je vám dobře.

  • Docela k tomu postačí aroma lampa a čajová svíčka.

  • Do spodní části speciální aromalampy umístíte zmíněnou svíčku a do horní části vložíte vonný vosk.

  • Ten se vlivem tepla bude rozpouštět a zanedlouho provoní celou místnost.

Jakou lampu vybrat?

Podle jakých kritérií si můžete vybrat tu pravou aroma lampu? Nejdůležitějším ukazatelem bude bezesporu materiál, ze kterého je vyrobena. Nejvíce produktů je z keramiky nebo ze skla. Tyto dva materiály jsou skvělé v tom ohledu, že se shodnou s každým prostředím. Což znamená, že je můžete zakomponovat do rustikálně laděného i moderního interiéru.

  • Jestliže chcete něco opravdu stylového a osobitého, pak se nabízí možnost kamenné lampy anebo kombinace dřeva a keramiky.

Esenciální oleje přesně na míru

Do aromalampy můžete využít také speciální esenciální oleje. Široká nabídka vám poskytne možnost vybrat si vůni přesně na míru vašim potřebám. Pro vytvoření dokonalého a příjemného prostředí si můžete umístit aromalampu s oblíbenou vůní do koupelny, kde vám provoní místnost po sobu vaší relaxační koupele.

  • Provonět si svůj svět můžete pomocí vůní květin, koření, pryskyřic stromů nebo vyladěnou směsí různých vonných odstínů.

Aromalampy se staly běžnou součástí našich domovů, ve kterých nám jejich krásné vůně dovolují alespoň na chvilku se zastavit, uvolnit a utřídit si myšlenky. A poté se vydat s novou životní energií na další životní cestu.

  • Aromaterapie ale neslouží jen k uvolnění a relaxaci.

  • Díky tomu, že vonné látky pronikají přímo do našeho těla, mohou pozitivně ovlivnit i některé chronické problémy.