Úvod » Figurky z kamenů » Slon Magnezit 30x50 mm


        

Slon Magnezit 30x50 mm

novinka

Vyprodáno

 

naše cena:
279,00 Kč (11,63 €)

Slon z magnezitu

Přináší hluboký klid na meditování a relaxaci. Položený na třetí oko usnadňuje vyvolávání vizuálních zážitků a představivosti. Otevírá srdeční čakru a podněcuje k upřímné lásce - včetně lásky k sobě samému, která je nezbytná, než začnete přijímat lásku druhých.


Magnezit dokáže významně pomoci při nepodmíněné lásce v situacích, kde jsou vztahy s druhými lidmi problematické pro jejich chování nebo návyky. Pomůže vám, abyste se cítili v harmonii, pohodě a dovolili ostatním, aby byli takoví, jací opravdu jsou (aniž jste žádali jejich změnu nebo se sami nechali zasáhnout jejich problémy). V duševním životě vynáší na povrch všechny sebeklamy. Pomáhá rozpoznat podvědomé myšlenky nebo pocity a jejich kořeny. Při jejich hledání vás v případě potřeby zavede do minulých životů. Vyvolává pozitivně naladění do dalšího života. Magnezit učí egocentrický lidi, aby na chvíli zasedli na pomyslné zadní sedadlo a učili se pozorně od druhých.


Magnezit podobný lidskému mozku mě silný vliv na mysl. Uvádí mozkové hemisféry do souladu, pomáhá vyvolávat podnětné myšlenky a usnadňuje jejich aplikaci v praxi. Magnezit má uklidňující účinek na lidské city. Přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu. Představuje podporu pro nervózní a ustrašených jedinců, pomáhá jim překonat podrážděnost a netoleranci.

 

léčebné využití: Magnezit obsahuje velké množství hořčíku a napomáhá jeho ukládání v těle. Současně má detoxikační účinek a neutralizuje tělesný pach. Pomáhá uvolňovat svaly a funguje proti křečím. Blahodárně působí během menstruace, na žaludek, střeva, křečové žíly a bolesti močového měchýře a ledvinové kameny. Magnezit hojí kosti a zubní kazy. Má preventivní účinek proti epilepsii. Přináší úlevu při bolestech hlavy, zejména z migrény. Zpomaluje srážlivost krve. Urychluje metabolismus tuků a rozptyluje cholesterol. Zabraňuje vzniku arteriosklerózy a anginy pectoris. Jedná se o účinný preventivní prostředek proti srdečním poruchám. Udržuje v rovnováze tělesnou teplotu, snižuje horečku a zimnici.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.