Logo
Po - Ne: 09.00 - 18.00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 

  1. Úvod
  2. Náramky z kamenů
  3. Náramek Křišťál - 03

Náramek Křišťál - 03

Tento kámen kamenů je uznávaný již po tisíce let. V některých kulturách se využíval na vyvolávání deště, v jiných byl zas považován za ztuhlou vodu a... celý popis
Dostupnost
Vyprodáno
Běžná cena
199,00 Kč
Nejsme plátci DPH
149,00 Kč
Momentálně není k dispozici
Kompletní specifikace

Tento kámen kamenů je uznávaný již po tisíce let. V některých kulturách se využíval na vyvolávání deště, v jiných byl zas považován za ztuhlou vodu a led. Právě díky tomu ho pojmenovali crystallos, což v překladu znamená led. Tyto přirovnání získal díky svému průzračnému zbarvení a krásnému lesku.

Krystal je univerzálním polodrahokam, proto je možné ho využít jako náhradu za kterýkoliv léčivý kámen. Jeho síla spočívá v tom, že odsává negativní energii a nabíjí pozitivní.

Krystal náramek harmonizuje prostory a pohlcuje škodlivé elektromagnetické záření, které způsobují telefony, počítače, televizory a jiná zařízení. Také ruší geopatogenní zóny.


Účinky na ducha

Krystalový náramek má velkou schopnost práce s energií, tj negativní energii nasává, skladovat a následně pozitivní energii uvolňovat. Je silným regulátorem energie kolem nás.

Krystal má harmonizační sílu, přináší klid a mír. Zklidňuje a odstraňuje stres. Nazývá se také kamenem čistoty, protože čistí duši a spojuje fyzické s duševním. Otevírá nové sféry vnímání, posiluje intuici a paměť, zvyšuje koncentraci a jiné mentální schopnosti.

Je vhodným kamenem pro lidi, kteří mají své povolání založené na kreativitě, protože krystalový náramek přináší inspiraci a kreativitu. Nošením krystalového náramku je aura chráněna a odstraňují se blokády, které brzdí tok energií.

Eliminuje také bloky, které si člověk vytváří sám, a to hlavně tím, že nemá dostatek sebevědomí a odvahy. Pomáhá nacházet správná rozhodnutí a zdravě si věřit.


Účinky na tělo

Fakt, že krystal je univerzálním kamenem znamená, že má pozitivní vliv na všechny obtíže a onemocnění, se kterými se lidské tělo setkává. Ošetřuje a čistí cévy, ledviny a napomáhá tělu zbavovat se nečistot a škodlivin.

Má pozitivní vliv na funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh a plíce. Posiluje imunitní systém a má detoxikační schopnosti. Léčí artritidu, bolesti páteře, onemocnění střev a cukrovku.

Nosit krystalový náramek se doporučuje jedincům, kteří trpí chronickou únavou a neumí se dobře vyspat. Zkvalitní spánek a přináší příjemné sny. Zmírňuje a utišuje všechny typy bolestí a popáleniny.

Má pozitivní vliv na jedince, kteří mají pocity úzkosti, beznaděje a trpí depresemi. Má protizánětlivé vlastnosti, takže dokáže snížit horečku. Působí preventivně ale i léčebně při nádorových onemocněních.

 

Čištění a nabíjení

Náramek z krystalu se čistí pod proudem tekoucí vlažné vody, kam se vloží na několik minut. Nabíjí se na slunci nebo na měsíčním světle celou noc.

 

Vnitřní obvod náramku (obvod ruky) cca 20cm

 

Zakoupený výrobek je totožný s obrázkem.

Zboží zařazeno v kategoriích