Logo
Po - Ne: 09.00 - 18.00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 

  1. Úvod
  2. Náramky z kamenů
  3. Náramek Jaspis Červený - 02

Náramek Jaspis Červený - 02

Jaspis červený je nositelem vitální energie. Jeho zemitá barva aktivuje vůli, odvahu a vytrvalost. Je označován za matku všech kamenů. Jeho hutná vibr... celý popis
Dostupnost
Vyprodáno
Běžná cena
199,00 Kč
Nejsme plátci DPH
149,00 Kč
Momentálně není k dispozici
Kompletní specifikace

Jaspis červený je nositelem vitální energie. Jeho zemitá barva aktivuje vůli, odvahu a vytrvalost. Je označován za matku všech kamenů. Jeho hutná vibrace vede k nezištnosti, soucitu, skromnosti, k pochopení a trpělivosti, také podporuje touhu konat dobro. Zlepšuje organizační schopnosti a sebeorganizace, uvolňuje a dává nám pocit úplnosti. Vnáší radost do života, snižuje stres a vyjasňuje vyhlídky do budoucna. Vyvažuje a energeticky slaďuje čakry a vyvažuje jinovou a jangovou energii.

 

Pomáhá nám ukotvit se.

 

Léčivé účinky

Pozitivně ovlivňuje léčbu ledvin a močového měchýře, pomáhá při vyplavování ledvinového písku a kamenů, je účinný při chorobách vaječníků a vejcovodů. Také je používán při překonávání nevolnosti v průběhu těhotenství a při porodu. Při nachlazení pomáhá organismus zahřát. Podporuje sexuální pud, zmírňuje menstruační bolesti. Používá se také k posílení krevního tlaku.

 

Energetický náramek by se měl pravidelně čistit a nabíjet:


Čištění: čistí se tak, že ho vložíte asi na 3-5 minut pod vlažnou tekoucí vodu (učiňte tak i před jeho prvním použitím a pak pravidelně 2-4x za měsíc dle potřeby). Pokud ho nosíte každý den tak ho myjeme častěji, ale také po nějakém konfliktu, negativní výměně energií, po energetickém útoku, po stresu a pod.

 

Kameny absorbují do sebe energii z okolí, očištění vodou je jich zbaví negativní energie.

 


Nabíjení: očištěný náramek položte na čistý bílý papír, který dejte na parapet okna (nejlépe zvenčí, ale pokud se nedá, postačí i zevnitř). Na něm nechte nabít náramek celou noc při měsíčním světle (nejsilněji nabití je při úplňku měsíce, ale účinné jsou všechny jeho fáze). Některé kameny můžeme takto nabíjet i při slunečním světle, ale mnohé z nich jsou citlivé na slunce a mohli by na něm změnit své zabarvení. Nabíjení při měsíčním světle je univerzální pro všechny druhy kamenů.

 

Nošení: pro dosažení nejsilnějšího účinku by měl náramek nosit stále a sundávat pouze při koupání. Neměl by se ho nikdo dotýkat, pouze jeho nositel. Pokud se tak stane, omyjte náramek pod proudem vlažné vody cca 3-5 minut. Pokud máme v úmyslu absorbovat energii kamene, přijmout jeho léčivé a ochranné účinky nosíme ho na receptivní ruce (u praváků levá ruka) nebo pokud chceme přenášet energii kamene na jiných, léčit s ním, tak používáme projektivní ruku (u praváků pravá ruka).

 

Náramek si můžeme vybrat buď podle vlivu kamene nebo podle rozdělení pro astrologické znamení. Můžeme nosit i několik náramků současně. Třeba je však správně zkombinovat a právě při kamenech často platí, že méně je někdy více. Pokud budete nosit například tento náramek spolu s energetickým náramkem z Křišťálu, zesílí se účinek kamene a celkově se zharmonizuje působení. Energetický náramek Křišťál je univerzální a lze ho kombinovat s jakýmkoli jiným energetickým náramkem. Křišťál se považuje za nejdokonalejší léčivý kámen, který se dá použít při řešení jakéhokoli problému.

 

Vnitřní obvod náramku (obvod ruky) cca 20cm

 

Zakoupený výrobek je totožný s obrázkem.

Zboží zařazeno v kategoriích